Plazmowe usuwanie opadających powiek PLEXR

Last modified date

zabieg plexr na powieki

Chirurgia plastyczna twarzy to inwazyjne zabiegi poprawy naturalnego piękna. Niestety, operacje plastyczne, takie jak korekta opadających powiek i lifting twarzy wiążą się z długim okresem rekonwalescencji, w większości operacji plastycznych zalecana jest hospitalizacja (lub zabieg taki wiąże się z co najmniej jednym dniem wolnym od codziennych zajęć i pracy).

Zabieg podnoszenia powiek u chirurga

Problem opadających powiek, worki pod oczami, wiotka skóra powiek to problem, z którym zmaga się coraz większa liczba kobiet w wieku przekwitania. Skóra wokół oczu jest szczególnie wrażliwa i cienka, dlatego też okolice oczu jako pierwsze przejawiają oznaki naturalnego fotostarzenia i wiotczenia skóry – to kurze łapki u większości pacjentek pojawiają się jako pierwsze zmarszczki mimiczne, nawet u młodych kobiet w wieku 25-30 lat.

Czytaj więcej na temat zabiegów okolic oczu: Jak poprawić wygląd skóry wokół oczu?

Opadające powieki dodają naszemu wyglądowi lat, przez nie zdajemy się być ciągle zmęczone i mamy smutny wyraz twarzy. Ekstremalne przypadki wiotkiej skóry powiek i opadających powiek mogą prowadzić do ograniczenia pola widzenia pacjentki. Kobiety często żalą się, iż opadające powieki nie zostawiają dużego pola do popisu dla modnego stylu makijażu.

Zabieg na opadające powieki

Bezoperacyjna korekta powiek urządzeniem PLEXR to skuteczny zabieg obkurczania skóry opadniętych powiek. PLEXR to nowoczesne urządzenie medycyny estetycznej, to generator plazmy, którego efektem działania jest obkurczenie skóry. Plazmowe usuwanie opadających powiek PLEXR to znakomita alternatywa dla operacyjnej korekty (blefaroplastyki powiek). Zabieg PLEXR popularny jest wśród pacjentek, które nie chcą ponosić ryzyka związanego z operacją chirurgiczną, lub u których stwierdzono przeciwwskazania do blefaroplastyki, takie jak cukrzyca, zespół suchych oczu i choroby serca.

Czytaj również: Jak pozbyć się popękanych naczynek?